Mercedes-Benz, Volvo, Daf, SCANIA serviss

PAR SERVISU
Pie mums var arī veikt diagnostiku un remontdarbus priekš VOLVO, DAF, SCANIA un Mercedes-Benz kravas automobiļiem un autobusiem.

Kāpēc ir svarīgi veikt regulāras apkopes ?

Regulāra automobiļa apkope ir vienīgais veids, kā laikus atklāt problēmas un pēc tam prasmīgi novērst defektus. Turklāt apskate ir noderīga vienmēr, jo tā rada papildu drošību braucējiem. Mūsu serviss var piedāvāt sezonālās apkopes un remontdarbus jebkura vecuma automobilim saglabājot ražotāja garantiju.

Perfekti funkcionējoša auto ir vitāli svarīga ne tikai Jums, bet arī visiem pārējiem satiksmes dalībniekiem. Tāpēc padomājiet par drošību un gādājiet, lai visu sistēmas komponentu stāvoklis, dilstošās daļas un drošības sistēmas tiktu pārbaudītas regulāros intervālos.

Mūsu servisa speciālisti izmanto jaunākās diagnostikas iekārtas, lai atrastu problēmas cēloni un nomainītu jebkuru bojātu komponentu ar oriģinālā aprīkojuma standartam atbilstošu rezerves daļu.

Ja Jūs vēlaties saņemt profesionāļu padomu, veikt apkopi vai remontu savam automobilim, mēs varam piedāvāt pilnu pakalpojumu klāstu.
Servisā piedāvājam veikt sekojošus pakalpojumus:
Vispārējo tehnisko apskati un izplūdes gāzu pārbaudi
Riepu servisu
Eļļas un filtru nomaiņu
Elektrosistēmu diagnostiku un remontu
Mehāniskos darbus
Agregātu diagnostiku un servisu
Bremžu sistēmas apkopi
Ritošās daļas apkopi un remontu
Kāpēc Izvēlēties Main Service
+
Profesionāli meistari
Veicot apkopi pie mums Jūs vienmēr variet būt droši, ka Jūsu automobilis ir nodots profesionāļu rokās.
+
Atbilstošs remonts
Mēs veicam visus remonta un tehniskās apkopes darbus atbilstoši ražotāja instrukcijām, līdz ar to automobiļa garantija joprojām paliek spēkā
+
Oriģinālās daļas
Mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes oriģinālās rezerves daļas, lai Jūsu automobilis nezaudētu savu vērtību.
PAR REZERVES DAĻĀM
Mēs piedāvājam oriģinālās rezerves daļas, kā arī augstas kvalitātes analogus no pasaules vadošajiem ražotajiem. Viens no mūsu mērķiem ir nodrošināt plašu un kvalitātīvo rezeves daļu klāstu par pieņēmamām cenām, tādā veidā samazinot Jūsu automašīnas uzturēšanas izmaksas.

Mūsu darbiniekiem ir pieredze nepieciešamo rezerves daļu piemeklēšana, lai piedāvātu Jums izdevīgāko iegādes variantu, tādēļ mēs spējam nodrošināt ātru pasūtījumu apstrādi un klientu apkalpošanas servisu atbilstoši Eiropas līmeņa kvalitātes standartiem. Mēs piedāvājam plašu auto rezerves daļu (un piederumu) klāstu gan kravas automašīnām, vieglajam komerctransportam un autobusiem.

Ja rezeves detaļas nav uz vietas noliktavā, to iespējams pasūtīt no ražotājā centrālas noliktavas. Tā tiks piegādāta mūsu noliktavā pēc iespējas īsākā laika posmā.

Pasūtīto rezeves daļu ir iespējāms uz vietas uzstādīt mūsu servisā.
Pieteikums servisam
Paldies, jūsu ziņa ir saņemta.
Mēs sazināsimies ar Jums tuvākajā laikā.
Aizpildiet mūsu kontaktformu
Jūsu informācija